Opatření ke koronaviru

11.03.2020 16:15

Vážení návštěvníci kurzů v Klubu Vodnická,

Opatření a potenciální problémy spojené s šířením nákazy koronavirem nechceme brát na lehkou váhu.

Cvičení v Klubu Vodnická však zatím nerušíme, ale jsme nuceni přistoupit k těmto zpřísněným opatřením:

Prosíme, abyste si před začátkem lekce umyli ruce a dodržovali základní hygienická pravidla.

Velmi doporučujeme, abyste si nosili vlastní cvičební podložky, abychom jejich zapůjčování omezili pokud možno na minimum.

Žádáme všechny účastníky kurzů, kteří:

1. se v posledních dvou týdnech vrátili z Itálie nebo Asie nebo
  2. byli s někým, kdo se z těchto oblastí vrátil, v přímém kontaktu (např. návštěva rodiny, spolupracovníci,…)
  3. nebo se necítí zcela zdrávi,

aby se kurzů v Klubu Vodnická do odvolání neúčastnili a poslali zprávu emailem na info@klubvodnicka.cz

V těchto odůvodněných případech bude možné řešit případné kompenzace formou náhradních hodin nebo úlevy v dalším semestru nebo až nebezpečí pomine.

V případě porušení tohoto režimu má cvičitelka právo návštěvníka z lekce vykázat nebo lekci okamžitě zrušit bez náhrady.

Věříme, že tato opatření v současné situaci chápete a v rámci zachování zdravého rozumu i vzájemné ohleduplnosti budete dodržovat.

V případě jakýchkoli dotazů mne prosím neváhejte kontaktovat na tel. 603 222 589.

O případných změnách Vás budeme informovat.